У Китаї створили електромобіль за $2000

У Китаї почалися продажі субкомпактного електричного пікапа Changli CLZKC-009, який коштує всього 2 000 доларів. Купити його можуть жителі різних країн на сервісі Alibaba.

У Китаї створили електромобіль за $2000 - today.ua

Довжина цього електрокара становить всього 3500 мм. Але, незважаючи на такі невеликі розміри, він може перевозити до 400 кг.

Автомобіль оснащується маленьким електромотором потужністю всього 4 кінські сили і батареєю на 4,8 кВт-год. Максимальна швидкість становить 45 км/год, а запас ходу - від 70 до 130 кілометрів, залежно від режиму руху. За додаткову оплату можна отримати бензиновий генератор для збільшення запасу ходу.

У базовій комплектації є електросклопідйомники, електричний обігрівач, відкидний люк, камера заднього виду і багажник на даху. В якості опції є кондиціонер.

У Китаї створили електромобіль за $2000

Потрібно відзначити, що зовні цей електрокар трохи схожий на знаменитий американський пікап Ford F-150. Втім, це нас не здивувало, адже китайські автовиробники відомі тим, що роблять клони популярних моделей.

Раніше Ford представив свій новий компактний пікап Ford Maverick, продажі якого почнуться восени поточного року. Він витрачає всього 5,8 літрів палива на 100 км шляху.