У Китаї з'явився кросовер Nano Box за 8 800 доларів

Китайська компанія Dongfeng EV, дочірній підрозділ Dongfeng Group, почала продавати у Китаї новий бюджетний кросовер. У стандартній комплектації він коштує всього 8 800 доларів.

У Китаї з'явився кросовер Nano Box за 8 800 доларів - today.ua

Nano Box – це субкомпактний кросовер із електричною силовою установкою. Його довжина становить 3732 мм, ширина – 1579 мм, висота – 1515 мм, а колісна база – 2423 мм. Порт для заряджання акумулятора знаходиться попереду. На даху встановлені рейлінги. Компонування – 2+2. Задні сидіння можна скласти.

Екстер'єр та інтер'єр виконаний у двоколірному стилі. Цей електричний кросовер отримав 7-дюймову панель приладів і інформаційно-розважальну систему з 10-дюймовим дисплеєм. У спеціальному додатку є дистанційне керування дверима, дистанційне керування кондиціонером, визначення місця розташування автомобіля, контроль рівня зарядки батареї, діагностика стану автомобіля. Матеріал сидінь – штучна шкіра.

Електрична силова установка складається з електромотора потужністю 33 кВт і 125 Нм крутного моменту, і літій-залізо-фосфатної акумуляторної батареї на 15,97 кВтг. Запас ходу невеликий – 201 км, але цього має вистачити для поїздок по місту. Цей електромобіль до 50 км/год розганяється за 6 секунд.

У Китаї з'явився кросовер Nano Box за 8 800 доларів

Nano Box має можливість швидкої підзарядки батареї. Але такої функції немає у стандартної версії. У стандартної версії для того, щоб повністю зарядити батарею, потрібно 3 години.

Потрібно відзначити, що Nano Box побудований на базі електромобіля Renault City K-ZE, який у свою чергу створений на базі Renault Kwid. Для Європи розробили спеціальну версію – Dacia Spring. Тому не дивно, що Dacia Spring та Nano Box зовні дуже схожі.

У Китаї Nano Box у стандартній комплектації коштує 8 800 доларів. Топова комплектація трохи дорожча - 9 600 доларів, але у неї більше обладнання і є можливість швидкої підзарядки акумуляторної батареї. Погодьтеся, ціни дуже привабливі. Такі кросовери могли б мати гарний попит в Україні.

У Китаї з'явився кросовер Nano Box за 8 800 доларів

Компанія Dongfeng EV спеціалізується на розробці та випуску невеликих електромобілів. Протягом найближчих п'яти років вона планує випустити на ринок від 3 до 5 нових електромобілів. Серед них будуть кросовери та седани. Їх збудують на новій електричній платформі, яка поки що перебуває на стадії розробки.

Нагадаємо, раніше завдяки фахівцям Інституту досліджень авторинку, які надали відповідну інформацію, стало відомо, які електромобілі найчастіше купують українці. Це були дані за 2022 рік.