У Києві п'яний водій встановив новий антирекорд

У Києві патрульні поліцейські виявили водія, який керував автомобілем у стані найсильнішого сп'яніння. Концентрація алкоголю у нього в крові становила понад 5 проміле.

У Києві п'яний водій встановив новий антирекорд - today.ua

На вулиці Вокзальній сталася дорожня аварія за участю автомобілів Renault та Peugeot. Водій Renault, винуватець аварії, втік з місця пригоди, але його надалі зупинили патрульні поліцейські.

Тест, проведений на місці за допомогою приладу Драгер, показав, що у водія Renault рівень алкоголю перевищує 5 проміле. При тому що в Україні, як відом, дозволений рівень алкоголю для водіїв – 0,2 проміле. Смертельна концентрація алкоголю – 4-6 проміле.

У Києві п'яний водій встановив новий антирекорд Щодо п'яного водія складено адміністративний протокол за керування автомобілем у стані алкогольного сп'яніння. Що ж до дорожньої аварії, то її учасники відмовилися від оформлення матеріалів.

Слід зазначити, що керування автомобілем у стані алкогольного сп'яніння є однією з головних причин ДТП в Україні. Навіть посилення покарання не заважає деяким водіям сідати п'яними за кермо.

Раніше стало відомо, що Київський апеляційний суд виправдав водія, у крові якого був підвищений вміст алкоголю.