У Києві офіцер поліції організовував незаконне стеження та прослуховування

Співробітники Державного бюро розслідувань викрили заступника начальника одного з відділів Головного управління Нацполіції у м. Київ, який за гроші організовував незаконне стеження за громадянами та їх прослуховування. Про це повідомила Київська міська прокуратура.

У Києві офіцер поліції організовував незаконне стеження та прослуховування - today.ua

Слідство встановило, що офіцер поліції вступив у злочинну змову зі співробітниками, які здійснюють оперативно-технічні заходи в Нацполіції. Це дозволило йому передавати стороннім особам телефонні розмови деяких абонентів мобільного зв'язку. Коштувала така "послуга" 300 доларів.

За 500 доларів на добу фігурант організовував незаконне спостереження за громадянами та їх прослуховування. Наразі слідство встановило, що офіцер поліції за свої незаконні "послуги" отримав близько 6000 доларів.

У Києві офіцер поліції організовував незаконне стеження та прослуховування Слідчі ДБР за даними фактами відкрили кримінальне провадження одразу за трьома статтями Кримінального кодексу України, у тому числі за шахрайство та за розголошення таємниці усиновлення (удочерення).

ДБР продовжує досудове розслідування. До кримінальної відповідальності буде притягнуто всіх осіб, які вчинили злочини.

Нагадаємо, раніше у Києві правоохоронці викрили шахрая, який обманював волонтерів, обіцяючи під час паливної кризи в Україні (у травні 2022 року) продати їм дизельне паливо.