У Києві нардеп-автохам напав на ведучого “ЗупиниЛося“

Деякі небайдужі жителі Києва намагаються своїми власними силами боротися з водіями, які порушують правила паркування, так як міська влада не може вирішити цю проблему. Іноді автохами нападають на активістів. Так сталося з журналістом програми "ЗупиниЛося", на якого накинувся нардеп-автохам Юрій Камельчук.

У Києві нардеп-автохам напав на ведучого “ЗупиниЛося“ - today.ua

Недалеко від Верховної Ради журналісти програми "ЗупиниЛося" помітили автомобіль, який припаркувався під знаком "Зупинка заборонена" і при цьому ще в зоні зупинки громадського транспорту.

За кермом була дружина народного обранця Юрія Камельчука. Замість того, щоб припаркувати автомобіль в іншому місці, вона почала телефонувати.

Так як жінка відмовилася їхати, журналіст приклеїв на лобове скло машини наклейку "ЗупиниЛося". Незабаром з'явився народний обранець Юрій Камельчук. Він спробував зняти наклейку, а потім почав з'ясовувати стосунки з журналістом.

Камельчук спробував виправдати порушення правил дорожнього руху, привівши, на його думку, дві вагомі причини. Проте, вони прозвучали непереконливо.

Нагадаємо, раніше в Києві невідомі особи спалили позашляховик Toyota, який паркувався на газоні.