У Канаді продають унікальний BMW з українськими номерами

У Канаді на аукціонному домі RM Sotheby`s на продаж виставили унікальний BMW Alpina B12 з українськими номерами. За нього планують отримати до 60 тисяч доларів.

У Канаді продають унікальний BMW з українськими номерами - today.ua

У цього автомобіля українські номери стандарту 1995 року. Автомобіль свого часу був зареєстрований в Чернівецькій області.

Одометр показує, що цей баварський седан проїхав трохи більше 88 тисяч кілометрів. В оголошенні аукціонного дому говориться, що автомобіль знаходиться в дуже хорошому стані. Фотографії це підтверджують. У седана характерні багатоспицеві диски, колір кузова блакитний металік, обробка салону березою і чорною шкірою з синьо-зеленими вставками.

У Канаді продають унікальний BMW з українськими номерами Під капотом знаходиться 5,7 л двигун V12 потужністю 388 к.с. і 560 Нм крутного моменту, який працює разом з 5-ступінчастою автоматичною коробкою передач ZF з функцією ручного перемикання передач кнопками на кермі. Привід - задній.

На момент написання цієї новини за унікальний BMW з українськими номерами пропонували 31 тисячу доларів. Цілком можливо, що ціна дійсно досягне 60 тисяч, про які говорив RM Sotheby`s.

У Канаді продають унікальний BMW з українськими номерами Нагадаємо, раніше експерти британського журналу What Car склали список найнадійніших б/в автомобілів в віці до 5 років.