Обов'язковий техогляд, габаритно-ваговий контроль і аудит доріг - Кабмін візьметься за безпеку дорожнього руху

Кабінет міністрів планує до 2024 року в Україні знизити рівень смертності при ДТП як мінімум на 30%. Міністр інфраструктури Владислав Криклій назвав способи, як цього хочуть домогтися. Серед способів один виявився досить оригінальним...

Обов'язковий техогляд, габаритно-ваговий контроль і аудит доріг - Кабмін візьметься за безпеку дорожнього руху - today.ua

Зокрема, Кабмін планує врегулювати ринок перевезень автомобільним транспортом (відповідний законопроект вже внесений до Верховної Ради), ввести обов'язковий технічний огляд легкових автомобілів, забезпечити систему підготовки водіїв, які беруть участь в перевезеннях дітей.

Нагадаємо, що обов'язковий техогляд повинен бути введений в Україні з 2022 року. Стверджується, що корупції при техогляді не буде.

Крім того, в Україні повинні забезпечити проведення аудиту та перевірки доріг загального користування, а також удосконалити систему габаритно-вагового контролю.

Популяризувати безпеку дорожнього руху будуть відомі українські спортсмени. З такою пропозицією виступив спеціальний представник Генерального секретаря ООН з безпеки дорожнього руху Жан Тодт, а Криклій його підтримав.

Раніше в Україні запропонували в тисячу разів збільшити штраф за непристебнутий ремінь безпеки, щоб знизити кількість смертельних ДТП.