У Німеччині помітили оновлений Mercedes-Benz GLE

Фотошпигуни помітили в Німеччині під час тестів на трасі Нюрбургринг оновлений Mercedes-Benz GLE. Він отримає невеликі зміни в дизайні, в салоні, нове обладнання і модернізовані двигуни.

У Німеччині помітили оновлений Mercedes-Benz GLE - today.ua

Оновлений Mercedes-Benz GLE тестують в невеликому камуфляжі. Плівка закриває тільки передню і задню частини автомобіля, і то не повністю, а окремі елементи. Тобто зміни в дизайні будуть мінімальними.

Салон оброблять новими матеріалами, буде система MBUX нового покоління, а також нові системи активної безпеки і допомоги водієві.

У лінійку двигунів увійдуть модернізовані бензинові і дизельні силові агрегати з 48-вольтовою технологією MHEV. Покупцям також запропонують повноцінні гібридні версії, у яких буде більш потужний електромотор. На одній електротязі такі автомобілі зможуть проїхати 100 км.

У Німеччині помітили оновлений Mercedes-Benz GLE Mercedes-Benz планує офіційно представити оновлений GLE в кінці весни 2022 року. У продажу він з'явиться в кінці наступного року. Скільки він буде коштувати - ще не відомо.

Раніше повідомлялося, що конструкція позашляховика Mercedes-Benz EQG, який буде повністю електричним аналогом нинішнього Гелендвагена, залишиться рамною, але її адаптують під електропривід.