У лютому покажуть новий VW Golf

Компанія Volkswagen показала зображення-тизер нової високопродуктивної версії хетчбека VW Golf. Офіційна прем'єра цієї новинки відбудеться у лютому цього року.

У лютому покажуть новий VW Golf - today.ua

У сімействі Golf вже є кілька "заряджених" версій – GTI та R. Тому новина про появу у сімействі цієї моделі нової високопродуктивної версії викликала великий ажіотаж серед шанувальників Volkswagen.

На жаль, поки що немає жодних подробиць про цю новинку німецького автогіганта. На тизері бачимо ззаду в неї спойлер. Судячи з усього, вона позбавиться деяких зайвих елементів, отримає трохи знижену підвіску, потужний двигун і нову гальмівну систему.

Експерти, яким довелося протестувати "заряджені" версії VW Golf, були від них у захваті. У GTI потужність двигуна становить 244 к.с. і 370 Нм крутного моменту, а у версії R - 319 к.с. і 400 Нм крутного моменту. Це означає, що у нової високопродуктивної версії потужність силової установки може бути ще більшою.

У лютому покажуть новий VW Golf VW Golf R

Volkswagen обіцяє показати нову версію Golf у лютому поточного року. Тоді ж стануть відомі подробиці про неї.

В Україні зараз Volkswagen Golf у базовій комплектації коштує від 756 029 гривень. Версія GTI коштує від 1 152 759 гривень.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Volkswagen до 2030 року повністю відмовиться від використання у своїх автомобілях механічної коробки передач.