У Європі помітили новий кросовер Ford Fusion Active

Автор: Максимов Віталій

У Європі під час дорожніх тестів помітили новий кросовер Ford Fusion Active. У продажу він з'явиться у 2023 році.

У Європі помітили новий кросовер Ford Fusion Active - today.ua

Насправді ми поки що не може з упевненістю сказати, до якого сегменту автомобільного ринку віднести Ford Fusion Active. З одного боку, він дуже схожий на кросовер і навіть на компактний позашляховик. З іншого боку, багато ЗМІ говорять, що це вседорожній універсал.

Доводиться констатувати, що поки що не можна однозначно віднести цей автомобіль до якогось конкретного сегменту автомобілів. Та й взагалі, поки що точно не відома навіть його назва. Справа в тому, що Fusion Active – це умовна назва у ЗМІ. Серійна версія може називатися зовсім інакше. Ford поки що офіційно нічого не говорив про назву цієї новинки.

У Європі помітили новий кросовер Ford Fusion Active Фотошпигуни помітили під час дорожніх тестів прототип Ford Fusion Active. Його тестують у сильно закамуфльованому вигляді. Тому поки що важко сказати щось конкретне про його дизайн. Інформації про технічну "начинку", у тому числі про силову установку, ще немає.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Зарплати депутатів Верховної Ради України: скільки отримують народні обранці

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Ford почне продавати Ford Fusion Active у 2023 році. Відомо, що він спочатку з'явиться в США, а потім і в Європі. Скільки він коштуватиме – ще не відомо.

У Європі помітили новий кросовер Ford Fusion Active Раніше стало відомо, що в Україні може з'явитися знаменитий позашляховик Ford Bronco.