У Європі у 2023 році з'явиться новий електричний кросовер Ford

Автор: Максимов Віталій

Компанія Ford планує у 2023 році почати продавати у Європі свій новий електричний кросовер. Фотошпигуни вже помітили його під час випробувань на європейських дорогах.

У Європі у 2023 році з'явиться новий електричний кросовер Ford - today.ua

Як називатиметься ця новинка – поки що не відомо. Про неї взагалі зараз відомо дуже мало. Передбачається, що йдеться про середньорозмірний кросовер з електричною силовою установкою. Ford стверджує, що ця новинка з'явиться у продажу на Старому континенті у 2023 році. У неї буде запас ходу 500 кілометрів (це дані по тесту WLTP). Це дуже непогано, погодьтеся. Цю модель випускатиме завод компанії Ford у Кельні, Німеччина.

Автомобіль, який помітили фотошпигуни під час дорожніх тестів, сильно закамуфльований, тому поки що ми не можемо сказати нічого конкретного про його дизайн. Його лінії здаються загалом досить плавними, крім виступаючого переднього бампера. Загалом цей кросовер виглядає добре, навіть у суцільному камуфляжі.

Яка у нього буде електрична силова установка – ще не повідомлялося. Якщо Ford буде наслідувати загальну галузеву практику для моделей у цьому сегменті, то у цього кросовера будуть одномоторні, передньопривідні та двомоторні повнопривідні версії. Запас ходу у різних версій також буде різним, як і ціна.

Популярні зараз

В Україні змінять процедуру оформлення пенсій та соціальних виплат

Названо умову, за якої Байден дозволить бити зброєю США по Росії

Пенсіонери можуть оформити пільгу від 50% до 100% на комунальні послуги

Європейська країна масово виселятиме українських біженців з житла з 1 вересня

У Європі у 2023 році з'явиться новий електричний кросовер Ford

Нагадаємо, у 2022 році компанія Ford розповіла про те, що до 2024 року вона почне продавати в Європі дев'ять нових електромобілів. Серед них буде електрична Puma, Mach-E, а також "середньорозмірний кросовер" (мабуть, саме його і помітили фотошпигуни під час дорожніх тестів), а також "спортивний кросовер". Інші п'ять електромобілів цього американського автогіганта на європейському ринку будуть венами.

Електромотори для цих автомобілів робитимуть у Туреччині. Ford там планує до 2024 року збудувати відповідний завод.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Компанія Ford раніше оголосила про свою стратегію переходу до випуску автомобілів з електричною силовою установкою. До кінця 2023 року вона планує випускати щорічно по 600 тисяч електромобілів. А до 2026 року – 2 млн електромобілів на рік.

Нагадаємо, раніше на автосалоні у Брюсселі (Бельгія), який відбувся кілька тижнів тому, Ford показав позашляховик Ford Bronco для європейського ринку. У продажу в Європі він має з'явитися до кінця 2023 року.