У Європі тестують Hyundai Kona нового покоління

У Європі продовжуються дорожні тести компактного кросовера Hyundai Kona нового покоління. Це буде вже друге покоління популярного південнокорейського компактного кросовера.

У Європі тестують Hyundai Kona нового покоління - today.ua

Компанія Hyundai тестує нову Kona у сильно закамуфльованому вигляді, тому поки важко сказати щось конкретне щодо її дизайну. Проте зрозуміло, що у дизайні цього кросовера відбудуться серйозні зміни. Крім того, серйозні зміни відбудуться і у салоні. У салоні на панелі приладів повинен з'явитися великий сенсорний дисплей.

Нова Kona отримає найсучасніші системи безпеки. Загалом акцент буде зроблено на комфорт і безпеку. У лінійці двигунів навряд чи будуть якісь зміни. Можливо деякі силові агрегати модернізують.

У Європі тестують Hyundai Kona нового покоління Hyundai планує офіційно представити Hyundai Kona нового покоління у першій половині 2023 року. Його продажі почнуться у другій половині 2023 року.

В Україні зараз Hyundai Kona коштує від 882 400 гривень. Він оснащується 1,0 л бензиновим двигуном потужністю 120 к.с., який працює разом із 6-ступінчастою механічною коробкою передач. Електрична версія коштує 1 338 100 гривень.

У Європі тестують Hyundai Kona нового покоління Нагадаємо, раніше нам стало відомо, що Hyundai вже розробив бюджетний мінівен.