У Європі кліматичні активісти пошкодили сотні позашляховиків

Автор: Максимов Віталій

У ніч із 7 на 8 серпня 2022 року у багатьох країнах Європи пошкодили сотні позашляховиків. Противники зміни клімату почали шкодити безпосередньо власникам автомобілів, які, на їх думку, сильно забруднюють повітря.

У Європі кліматичні активісти пошкодили сотні позашляховиків - today.ua

У країнах Євросоюзу кілька останніх років поспіль активісти різних рухів, починаючи від "зелених" і до прихильників посилення безпеки на дорогах, активно виступають проти позашляховиків. Вони наполягають, щоби на Старому Континенті повністю заборонили автомобілі сегменту SUV.

Активісти стверджують, що позашляховики дуже забруднюють повітря. Від попереджень активісти вже перейшли до дій. Вони почали спускати шини позашляховиків. Тільки в ніч з 7 на 8 серпня відразу в кількох країнах Європи спустили шини понад 600 автомобілів сегменту SUV. Так, постраждали автомобілісти у Німеччині, Нідерландах та Великій Британії. Це свідчить, що активісти добре координують свої дії.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У Європі кліматичні активісти пошкодили сотні позашляховиків Європейцям, які володіють позашляховиками, тепер доведеться пильніше стежити за ними і не залишати без нагляду. Що ж до кліматичних активістів, то їх дії можна вважати вандалізмом. А за вандалізм передбачається кримінальна відповідальність.

Популярні зараз

Військовослужбовцям по-новому рахуватимуть стаж і даватимуть відпустки

Батьки загиблих військовослужбовців отримали право на пільгову пенсію: умови та розмір виплат

У Міненерго зробили заяву про дефіцит електроенергії в Україні: коли чекати на відключення

Із 2024 року зміняться умови виходу на пенсію для двох вікових категорій українців, - ПФУ

Нагадаємо, раніше поліція розповіла, як дурять українців при купівлі автомобілів на аукціонах у США.