У Європі хочуть продавати спеціальну Niva

В Європі можуть поновитися офіційні продажі автомобілів Lada. Це буде Niva, спеціально створена для європейського ринку. Про це розповів глава АвтоВАЗу Ніколя Мор.

У Європі хочуть продавати спеціальну Niva - today.ua

На Старому Континенті автомобілі сімейства Lada перестали продавати з 2020 року, так як вони не відповідали суворим європейським екологічним нормам. Правда, зараз деякі фірми намагаються самостійно продавати Niva в Великобританії, Німеччині та Словаччині. Але продажі мінімальні.

Ніколя Мор не виключив, що в майбутньому Lada повернеться в Європу. За його словами, це буде спеціальний автомобіль як Niva. На жаль, він не став уточнювати подробиці.

Швидше за все, Нива для Європи не буде продаватися під брендом Lada. Чому? Тому, що для європейців Lada - це перш за все дешевий, не надто надійний автомобіль. А Niva у них має більш серйозний імідж. Для них це автомобіль, який може проїхати скрізь.

У Європі хочуть продавати спеціальну Niva

Нагадаємо, в 2024 році має з'явитися Niva нового, третього, покоління. І хоча її побудують на платформі CMF-B від Renault, вона збереже позашляхові якості моделей першого і другого поколінь.

Нагадаємо, раніше ми показали тюнінговану Lada 4x4, у якій потужність мотора становить 1200 к.с.