МВС: в Електронному кабінеті водія з'являться нові функції

В Електронному кабінеті водія незабаром з'являться нові послуги для власників автомобілів. Про це анонсувала прес-служба Головного сервісного центру МВС України.

МВС: в Електронному кабінеті водія з'являться нові функції - today.ua

Зокрема, в Електронному кабінеті водія впровадять замовлення індивідуального номерного знака, перевірку штрафів та керування належним користувачем.

Коли ці нові послуги з'являться в ЕКВ – ще точно не відомо. Прес-служба Головного сервісного центру МВС України стверджує, що це станеться вже найближчим часом.

Слід зазначити, що після початку повномасштабного вторгнення військ РФ в Україну Електронний кабінет водія припинив працювати. Тільки коли покращилася ситуація з безпекою, ЕКВ відновив надання послуг. Щоправда, спершу не всіх.

МВС: в Електронному кабінеті водія з'являться нові функції Тільки з серпня в Електронному кабінеті водія знову з'явилася можливість страхування (купівлі страхового поліса) та перевірки історії автомобілів за VIN-кодом та за персональними даними власників. Крім того, користувачі можуть замовити витяг з Єдиного державного реєстру транспортних засобів, щоб дізнатися історію того чи іншого автомобіля.

Раніше повідомлялося, що на українському ринку вживані автомобілі Volkswagen і BMW замінили автомобілі Lada. Це сталося через падіння цін на б/в автомобілі.