У Дніпрі на базі ЗАЗ почали випускати електромобілі

У Дніпрі на базі автомобілів ЗАЗ розпочали випускати електромобілі Kozak EV. У базовій комплектації вартість переобладнання "Таврії" або "Славути" становить 3 700 доларів.

У Дніпрі на базі ЗАЗ почали випускати електромобілі - today.ua

"Таврія" з батареєю на 12 кВт/год на одній підзарядці проїжджає містом близько 100 км, а на трасі – 130 км. При цьому максимальна швидкість становить 80 км/год. Час заряджання батареї – 5-6 годин.

"Таврія" з батареєю на 16 кВт/год на одній підзарядці проїжджає містом близько 140 км, а на трасі – 160 км. При цьому у неї максимальна швидкість досягає 90 км/год, а час заряджання батареї – 6-7 годин. Переобладнання автомобіля в цьому випадку коштує 4 400 доларів.

У Дніпрі на базі ЗАЗ почали випускати електромобілі "Таврія" з батареєю на 24 кВт/год на одній підзарядці проїжджає містом до 200 км, а на трасі – 230 км. При цьому вона має максимальну швидкість - 80 км/год, а час зарядки батареї - 9-10 годин. Переобладнання автомобіля в цьому випадку коштує 5 500 доларів.

Комплект переобладнання ЗАЗ в електромобіль включає мотор ДС3.6, літій-іонну батарею (від Chevrolet Bolt), блок керування автомобілем, зарядний пристрій, електричний обігрівач, який інтегрований в пічку.

За додаткову оплату можна отримати пристрій швидкого заряджання батареї, автономний дизельний обігрівач та ін.

У Дніпрі на базі ЗАЗ почали випускати електромобілі Нагадаємо, раніше стало відомо, що "Запорожець" переробили у швидкісний електричний автомобіль. До 100 км/год він розганяється за 3,77 секунди.