У Дніпрі благодійники продавали автомобілі, ввезені для ЗСУ

У місті Дніпро поліцейські припинили діяльність злочинної групи, учасники якої продавали автомобілі, ввезені як гуманітарну допомогу для ЗСУ. Про це повідомило Управління комунікації Нацполіції України.

У Дніпрі благодійники продавали автомобілі, ввезені для ЗСУ - today.ua

За даними досудового слідства, організував цю злочинну групу мешканець міста Дніпро. Він заснував благодійну організацію і за допомогою спільників з квітня 2022 року ввіз до України 135 автомобілів як гуманітарну допомогу для Збройних сил України. Але насправді, фігуранти ці автомобілі продавали, а гроші привласнювали.

Зловмисники продавали ці автомобілі у Дніпрі, а також у західних областях нашої країни. Діяли вони близько 4 місяців.

У Дніпрі благодійники продавали автомобілі, ввезені для ЗСУ Слідчі поліції за даними фактами відкрили кримінальне провадження за статтею 201-2 Кримінального кодексу України. Псєвдоблагодійникам тепер загрожує провести у місцях позбавлення волі до 7 років.

У Дніпрі благодійники продавали автомобілі, ввезені для ЗСУ Правоохоронці провели 30 обшуків за адресами проживання та діяльності фігурантів. Було вилучено 33 автомобілі, ввезені як гуманітарна допомога для Збройних сил України та інші докази злочинної діяльності фігурантів.

У Дніпрі благодійники продавали автомобілі, ввезені для ЗСУ Раніше в Києві співробітники поліції затримали зловмисника, який "продавав" люксові автомобілі. Він представлявся потенційним покупцям автомобілів співробітником автосалону.