У 2026 році може з'явиться Land Cruiser SE із запасом ходу 965 км

Автор: Максимов Віталій

Компанія Toyota може в 2026 році розпочати серійне виробництво та продаж нового електричного позашляховика Toyota Land Cruiser SE. На одній зарядці батареї він зможе проїхати близько 965 км.

У 2026 році може з'явиться Land Cruiser SE із запасом ходу 965 км - today.ua

Toyota планує розширити свою лінійку Land Cruiser, тому що вже розглядає цю популярну модель як окремий бренд. Під ним японський автогігант хоче незабаром випустити на ринок 2 нових електричних позашляховика. Першим буде невеликий SUV, призначений насамперед для молодих покупців. Другим буде великий люксовий позашляховик.

Великий електричний позашляховик називатиметься Land Cruiser SE. Він буде більшим, ніж J250 series Land Cruiser (Prado), а також більш преміальним.

Land Cruiser SE отримає передові технології компанії Toyota. Наприклад, інноваційні призматичні високопродуктивні акумуляторні елементи. Такі батареї дешевші у виробництві, ніж літій-іонні батареї. До того ж, вони мають забезпечити запас ходу вдвічі більше, ніж запас ходу у сучасних електромобілів. Тому очікується, що Toyota Land Cruiser SE на одній підзарядці акумулятора зможе проїхати близько 965 км.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Зарплати депутатів Верховної Ради України: скільки отримують народні обранці

У 2026 році може з'явиться Land Cruiser SE із запасом ходу 965 км

Електричний Land Cruiser SE навряд чи буде орієнтований на бездоріжжя, як J250 Land Cruiser Prado. Але Toyota каже, що цей електричний позашляховик все ж таки буде мати непогані позашляхові характеристики.

Коли у продажу з'явиться Toyota Land Cruiser SE? Компанія Toyota офіційно про це ще нічого не говорила. Але можна припустити, що це станеться у 2026 році. У 2026 році виповниться рівно 75 років з моменту появи першого Land Cruiser, тому на честь такої події можуть випустити на ринок Land Cruiser SE.

У 2026 році може з'явиться Land Cruiser SE із запасом ходу 965 км

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Що ж до невеликого нового позашляховика сімейства Land Cruiser для молоді, то ми поки що не можемо сказати, коли він з'явиться у продажу. Який у нього дизайн? Це можна уявити, якщо подивитися на концепт Compact Cruiser EV, який дебютував ще у 2021 році. У нього будуть такі самі розміри, як у Toyota bZ4X. Його побудують на платформі E-TNGA, яка, до речі, також є основою для Toyota bZ4X. Можливо, він також отримає призматичні акумуляторні елементи.

Нагадаємо, що раніше дебютувала Toyota Camry нового покоління. Це її вже дев'яте покоління.