У 2025 році з'явиться найдешевший кросовер Skoda

Автор: Максимов Віталій

Компанія Skoda у 2025 році почне продавати новий компактний кросовер. Це буде найменший та найдоступніший кросовер у модельній лінійці чеського автогіганта.

У 2025 році з'явиться найдешевший кросовер Skoda - today.ua

Skoda вже навіть показала тизер свого нового маленького кросовера. Як він називатиметься – ще не відомо. Чеська компанія запропонувала придумати для нього назву майбутнім власникам цього автомобіля. Переможець цього конкурсу отримає свій кросовер безкоштовно. Головна умова конкурсу полягає в тому, що назва має бути в межах "K...q" (такі букви традиційні для всіх чеських кросоверів). На даний момент для цієї новинки вже запропонували такі назви, як, наприклад, Kwiq, Kymaq, Kylaq, Kariq та Kyroq.

Що нам зараз відомо про цей кросовер? Ми знаємо, що його збудують на платформі MQB A0-IN. На цій платформі вже створили кілька моделей, у тому числі Skoda Slavia та Kushaq. Тобто, новий кросовер призначений для Індії. Але ми майже впевнені, що згодом він стане глобальною моделлю.

Довжина нового чеського кросовера буде менше 4 метрів. Він буде навіть меншим, ніж Kushaq, довжина якого становить 4,22 м. По тизеру важко судити про те, який дизайн буде у цієї новинки. Але відразу скажемо, що не потрібно від дизайну чекати нічого особливого. Це буде звичайний кросовер без вишукувань у дизайні, щоб не завищувати його вартість. Проте дизайн буде сучасним, у стилі Modern Solid, щоб залучити покупців. У цього кросовера будуть, мабуть, невеликі колісні диски. Напевно, на 15 чи 16 дюймів.

Популярні зараз

Українці зможуть повернути частину грошей, витрачених на оплату комунальних послуг

Україна збила бомбардувальник Ту-22М3 за допомогою унікальної української розробки

Київстар, Vodafone та lifecell подбали про дешеві тарифи для своїх абонентів: який обсяг послуг можна за ними отримати

Обурені діями уряду словаки зібрали гроші на снаряди для ЗСУ

У 2025 році з'явиться найдешевший кросовер Skoda Skoda Kushaq

Які силові агрегати увійдуть до лінійки двигунів? Skoda про це ще нічого офіційно не повідомляла. Ми можемо лише здогадуватись. Швидше за все, базовим буде трициліндровий 1,0-літровий бензиновий двигун із турбонаддувом потужністю 115 к.с. і 178 Нм крутного моменту. Таким мотором оснащується седан Skoda Slavia та кросовер Kushaq. Цей двигун працює разом із 6-ступінчастою механічною або 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Skoda почне продавати свій новий компактний кросовер в Індії навесні 2025 року. Згодом він стане глобальною моделлю. Тобто очікується, що цей кросовер з'явиться в Європі, зокрема в Україні.

Нагадаємо, раніше компанія Skoda показала Skoda Superb нового покоління.