У 2025 році з'явиться Chevrolet Bolt другого покоління

Автор: Максимов Віталій

Американський концерн General Motors в 2025 році планує випустити на ринок друге покоління електромобіля Chevrolet Bolt. Таку заяву зробила генеральний директор американського автогіганта Мері Барра.

У 2025 році з'явиться Chevrolet Bolt другого покоління - today.ua

Перше покоління Chevy Bolt з'явилося у 2016 році. Це компактний електричний хетчбек. Він є одним із найдешевших електрокарів на американському ринку. Chevy Bolt у США коштує від 27 495 доларів без урахування державних пільг на купівлю електромобілів.

Chevy Bolt - це хороший електромобіль. Але він уже застарів. Він не може витримувати конкуренцію з боку сучасних машин із електричною силовою установкою. До того ж, є питання щодо його надійності. У 2023 році американський журнал Consumer Reports поставив Chevy Bolt на четверте місце серед 10 найменш надійних електромобілів.

У свою чергу, за даними американського сайту Recurrent, у Chevrolet Bolt взимку запас ходу знижується на 32% порівняно з літом. У Volkswagen e-Golf, наприклад, узимку запас ходу на 23% менше, ніж улітку, а у Nissan Leaf – на 21% менше.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

Все це чудово розуміє керівництво концерну General Motors. Саме тому серійне виробництво Chevrolet Bolt першого покоління припинять наприкінці 2023 року. Але вже у 2025 році з'явиться його нове, друге, покоління.

У 2025 році з'явиться Chevrolet Bolt другого покоління

Bolt другого покоління збудують на платформі Ultium EV. Він буде оснащуватися літій-залізо-фосфатною батареєю (LFP). Мері Барра стверджує, що завдяки батареї LFP новий Chevy Bolt з'явиться на два роки раніше, ніж очікувалося, і він буде коштувати дешевше, ніж модель першого покоління. Конкретних цифр вона не назвала. Цікаво, що новий Bolt, як ми вже говорили, збудують на платформі Ultium, але при цьому він коштуватиме дешевше. Це завдяки батареї LFP, яка дешевша, ніж літій-іонна батарея.

Ось тільки який буде запас ходу у Chevrolet Bolt другого покоління – ще не відомо. Також не відомо, який у нього буде електромотор.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

В Україні Chevrolet Bolt офіційно не продається. Але його досить активно привозять до нашої країни зі США (цей електромобіль купують на американському автомобільному вторинному ринку). До речі, в Україну саме зі США зараз найбільше привозять б/в авто.

Нагадаємо, раніше Toyota показала свій найдешевший автомобіль для Старого континенту.