У 2024 році з'явиться новий кросовер Suzuki Swift Cross

Компанія Suzuki створить на базі моделі Swift нового покоління новий компактний кросовер - Suzuki Swift Cross, повідомляє Best Car Web з посиланням на інсайдерську інформацію. У продажу він з'явиться у 2024 році.

У 2024 році з'явиться новий кросовер Suzuki Swift Cross  - today.ua

У 2022 році почнеться продаж Suzuki Swift нового покоління (його побудують на модернізованій платформі Heartect), а навесні 2023 року покупцям запропонують версію Swift Sport з "м'якою" гібридною силовою установкою.

Suzuki Swift Cross також створять на модернізованій платформі Heartect і він також отримає "м'яку" гібридну силову установку.

Від стандартної версії він відрізнятиметься збільшеним дорожнім просвітом, пластиковим обвісом кузова та захисними пластинами. Можливо, салон у кросовера буде більш просторим.

У 2024 році з'явиться новий кросовер Suzuki Swift Cross Повідомлення про створення Swift Cross здається нам цілком правдоподібним. Він міг би зайняти місце між міським кросовером Suzuki Ignis (довжина 3700 мм) та Vitara (довжина 4175 мм).

Але не виключено, що Suzuki Swift Cross зроблять на базі гібридного Toyota Yaris Cross. У цих двох автовиробників вже є досвід подібної співпраці. Пригадаймо, наприклад, Suzuki Swace (Toyota Corolla Sport Tourer) і Suzuki Across (Toyota RAV4).

Слід зазначити, що компанія Suzuki офіційно ще не підтвердила свої плани щодо створення Swift Cross. Але, повторимо, повідомлення про його розробку здається нам цілком правдоподібним.

У 2024 році з'явиться новий кросовер Suzuki Swift Cross Нагадаємо, раніше стало відомо, що в 2022 році в Європі розпочнуться продажі Suzuki S-Cross (SX4) нового покоління.