У 2022 році в Україні все ж таки почнуться продажі Geely – УкрАвто

В Україні, незважаючи на війну, у 2022 році все ж таки відновляться продажі китайських автомобілів Geely, як і було раніше анонсовано. Про це повідомив речник корпорації "УкрАвто" Дмитро Скляренко.

У 2022 році в Україні все ж таки почнуться продажі Geely – УкрАвто - today.ua

За його словами, плани щодо повернення Geely у 2022 році в Україну залишаються в силі. Зараз "УкрАвто" разом із Geely Automobile International Corporation формує дилерську мережу.

Нагадаємо, наприкінці 2021 року стало відомо, що в Україні в 2022 році знову розпочнеться продаж китайських автомобілів Geely. Очікується, що спочатку українцям запропонують лише кросовери із модельної лінійки цього автомобільного бренду. Зокрема, йшлося про Geely Atlas Pro.

У 2022 році в Україні все ж таки почнуться продажі Geely – УкрАвто Geely Coolray

Geely Atlas Pro має кілька варіантів силової установки. Є, наприклад, версія з 1,5 л турбомотором від Volvo, який працює разом із шестиступінчастою автоматичною коробкою передач Aisin. Ресурс такого двигуна досягає 300 000 км при грамотній експлуатації. До коробки теж теж нарікань немає.

Раніше автомобілі Geely вже продавалися в Україні (з початку 2000-х років). Однак, потім вони пішли з українського ринку. Зараз Geely випускає сучасні та якісні автомобілі. У цьому китайцям допомагає Volvo.

Нагадаємо, раніше експерти розповіли, що буде в Україні із цінами на автомобілі.