У 2022 році в Україні поліція різко посилить контроль за водіями

У 2022 році в Україні поліція планує значно посилити контроль над водіями. Це відбуватиметься одразу за декількома напрямками, розповів заступник голови Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

У 2022 році в Україні поліція різко посилить контроль за водіями - today.ua

Зокрема, у 2022 році на українських дорогах планують встановити 210 комплексів автофіксації порушень правил дорожнього руху. До кінця наступного року за українськими водіями стежитимуть вже 480 камер автофіксації порушень правил дорожнього руху. Причому їхній функціонал розшириться.

Якщо зараз прилади "Каскад" фіксують лише порушення водіями швидкісного режиму, то у 2022 році вони почнуть реєструвати автомобілі, які проїжджають на червоний сигнал світлофора та виїжджають на смугу зустрічного руху.

Тестування системи на фіксацію нових порушень правил дорожнього руху розпочнеться вже у першому кварталі 2022 року.

Крім того, поліція хоче залучати територіальні громади до безпеки на дорогах. Планується створення у територіальних громадах відповідних підрозділів, на які покладуть функції організації безпеки дорожнього руху.

Білошицький наголосив, що за рік роботи в Україні камер автофіксації порушень правил дорожнього руху кількість ДТП із загиблими та травмованими у місцях, де вони встановлені, знизилася майже на 65% (порівняно із середнім показником за минулі три роки).

Раніше стало відомо, що з 1 листопада в Україні почали діяти оновлені правила дорожнього руху. Зміни в основному торкнулися дорожньої розмітки та дорожніх знаків.