Nissan випустить новий міні-електромобіль

Компанія Nissan планує в 2022 році випустити на ринок новий міні-електромобіль. Він буде коштувати близько 18 000 доларів.

Nissan випустить новий міні-електромобіль - today.ua

Як буде називатися новий невеликий електромобіль компанії Nissan - поки не відомо. Ми знаємо, що це спільний проект з Mitsubishi Motors. Його розробляють на спільному підприємстві.

Nissan випустить новий міні-електромобіль

Очікується, що довжина цього електрокара становитиме 3395 мм, ширина - 1475 мм, а висота - 1655 мм. Тобто це буде дійсно маленький автомобіль. Він розрахований, перш за все, для поїздок по тісних дорогах міст Японії. Чи буде він продаватися за межами Японії - поки не відомо.

Цей електрокар отримає велику кількість сучасних технологій, в тому числі систем допомоги водієві. Він буде оснащуватися невеликим електромотором і батареєю на 20 кВтг. Запас ходу буде достатнім для щоденних поїздок по місту. У надзвичайних ситуаціях машина зможе виступати в якості мобільного джерела енергії.

Очікується, що ціна нового електрокара Nissan в Японії складе близько 18 000 доларів. Мабуть, це з урахуванням урядових субсидій.

Раніше стало відомо, що в Європі почалося серійне виробництво Nissan Qashqai нового, третього, покоління.