Вже розроблено та узгоджено дизайн нової Lada Niva

Вже розроблено дизайн Lada Niva нового покоління, яка з'явиться у продажу, як очікується, наприкінці 2024 року. Про це розповів президент АвтоВАЗ Ніколя Мор.

Вже розроблено та узгоджено дизайн нової Lada Niva - today.ua

За його словами, дизайн нової Niva вже узгоджений, але він тримається у суворому секреті. Нову Ниву не показуватимуть публіці приблизно два роки.

Наразі підрозділи інжинірингу працюють над технічними аспектами Niva нового покоління. Підприємство готується до її серійного виробництва.

Раніше в Мережі показали таємничий позашляховик, накритий білою ковдрою. Затверджувалося, що під ним ховається прототип нового покоління Lada Niva. Перше зображення концепту майбутнього позашляховика показали ще на початку 2021 року, але залишається невідомим, наскільки воно відповідає тому, що з'явиться у продажу у 2024 році.

Наразі відомо, що Niva нового покоління коштуватиме від 12 000 до 16 000 євро. У 2025 чи 2026 році у продажу з'явиться Grand Niva. Вона від стандартної Ниви відрізнятиметься збільшеною колісною базою, а також обладнанням. Коштуватиме такий позашляховик приблизно від 20 000 євро.

Ніколя Мор заявив, що ці два нові позашляховики матимуть таку саму прохідність, як знаменитий Land Rover Defender. При цьому нову Lada Niva та Grand Niva планують продавати у Євросоюзі.

Раніше стало відомо, що наприкінці 2021 року припиниться серійне виробництво 5-дверної класичної Lada Niva Legend. 3-дверна версія Ниви залишиться у продажу.