Вже 40 тисяч євроблях легалізували за спрощеним розмитненням

За даними ДТС України, з 15 червня по 22 вересня 2021 року біля 40 тисяч українців скористалися пільговим розмитненням автомобілів на іноземній реєстрації. Пільговий період розмитнення закінчиться 10 листопада поточного року.

Вже 40 тисяч євроблях легалізували за спрощеним розмитненням - today.ua

У повідомленні митників йдеться, що українці вже сплатили за спрощене розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації до державного бюджету близько 1,4 млрд гривень.

Найбільше іномарок за звітний період оформили на Закарпатській митниці - 7 659 автомобілів.

Друге місце зайняла Київська митниця (4 163 авто), третє - Одеська митниця (4 093 авто), четверте - Чернівецька митниця (3 218 авто), а п'яте - Івано-Франківська митниця (2 361 авто).

На даний момент дуже багато українців не можуть з різних причин скористатися пільговим періодом розмитнення машин на іноземній реєстрації. Наприклад, близько 150 тисяч осіб заїжджали в Україну через РФ, тому митниця відмовляється від них приймати документи.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у Верховній Раді зареєстрували законопроект №6044, завдяки якому в разі його прийняття десятки тисяч українців зможуть за пільгою оформити автомобілі на іноземній реєстрації.