Україну може накрити “хвиля“ автомобілів-“потопельників“ з США

В Україні вже найближчим часом можуть з'явитися у великій кількості автомобілі- "потопельники" з США. Через ураган "Іда", який вразив південно-східну частину Сполучених Штатів, від води постраждали сотні тисяч автомобілів.

Україну може накрити “хвиля“ автомобілів-“потопельників“ з США  - today.ua

Ураган "Іда" став для американців справжнім лихом в кінці серпня - початку вересня 2021 року. В результаті нього загинули 86 осіб, багато травмованих. Зруйновано сотні тисяч будинків.

За даними CarFax, через повінь сильні пошкодження від води отримали більше 212 000 автомобілів, і їх спишуть. Деякі з цих машин були новими (вони перебували в автосалонах).

Зазвичай американці відновлюють автомобілі-"потопельники", а потім продають їх на аукціонах, як ніби вони не були пошкоджені. В результаті дехто з автомобілістів стає власником автомобіля, який через деякий час виходить з ладу.

Часто автомобілі-"потопельники" з США потрапляють в Україну. США зараз займає 2-е місце з постачання б/в авто в нашу країну (на першому місці Німеччина). Немає сумніву, що деякі автомобілі, які постраждали від урагану "Іда", виставлять на продаж на американських онлайн аукціонах. Тому, будьте уважні при покупці!

Нагадаємо, раніше експерти розповіли, як зрозуміти, що вам намагаються продати автомобіль-"потопельник".