Українці зіткнулися з проблемою при безкоштовному розмитненні

Деякі українці, які хотіли скористатися безкоштовним розмитненням автомобілів на іноземній реєстрації, зіштовхнулися із серйозними проблемами. Вони можуть навіть втратити свої автомобілі.

Українці зіткнулися з проблемою при безкоштовному розмитненні - today.ua

Так, до Броварського сервісного центру МВС звернулася мешканка Києва для первинної реєстрації авто Volkswagen Passat 1999 року випуску. Під час дослідження, фахівці виявили, що ідентифікаційні знаки номера кузова не відповідають вимогам заводу-виробника.

Також експерти встановили, що номер кузова цього автомобіля було видалено кустарним способом, а замість нього нанесли інші, підроблені, номери.

Правоохоронці вилучили автомобіль. Він зараз перебуває у Броварському відділенні поліції. Поліцейські з'ясовують усі обставини цієї справи. Тепер киянку чекає тривалий розгляд, адже саме її насамперед можуть запідозрити у злочині.

Українці зіткнулися з проблемою при безкоштовному розмитненні Нагадаємо, в Україні зараз діє безкоштовне розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації (нещодавно його продовжили на три місяці – до 23 серпня 2022 року). На даний момент українську прописку отримали вже близько 90 тисяч автомобілів. Цікаво, що приблизно 50% з них – універсали, а близько 20% – кросовери та позашляховики.

Раніше експерт розвінчав головні міфи про безкоштовну розмитнення євроблях.