Українці зможуть реєструвати автомобілі у додатку “Дія“

В Україні за деякий час з'явиться можливість реєстрації, перереєстрації або зняття з обліку автомобілів у додатку Дія (крім експертного дослідження). Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драпатий.

Українці зможуть реєструвати автомобілі у додатку “Дія“ - today.ua

Коли безпосередньо з'явиться така можливість у державному додатку – не уточнюється.

Драпатий зазначив, що зараз вирішується питання про те, щоб із реєстрації/перереєстрації автомобілів прибрати (відділити) експертне дослідження.

У разі введення цієї послуги, потрібно буде укласти договір купівлі автомобіля у додатку Дія. МВС автоматично перевірить цю угоду, після чого у телефоні з'явиться електронний техпаспорт.

Українці зможуть реєструвати автомобілі у додатку “Дія“ Раніше в Україні дозволили реєструвати (перереєструвати) автомобілі в будь-якому центрі надання адміністративних послуг, а не тільки в сервісних центрах МВС. Така сама можливість доступна і для нових автомобілів.

Нагадаємо, наприкінці 2022 року в додатку Дія мала з'явитися можливість розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації. Проте, чи з'явиться вона насправді – поки що не відомо, адже продовжується військовий стан.

Між тим, раніше повідомлялося, що в Україні призупинили державне регулювання цін на бензин і дизельне паливо.