Українці розкуповують нові автомобілі

В Україні в серпні 2021 року продали 8 450 нових автомобілів, що на 20% більше, ніж за аналогічний місяць минулого року. На покупку нових машин українці за минулий місяць витратили 266 млн доларів.

Українці розкуповують нові автомобілі - today.ua

72% з усіх нових автомобілів, які українці купили в серпні 2021 року, були кроссоверами і позашляховиками. Перше місце посів Kia Sportage. У серпні продали 596 кросоверів Sportage.

На другому місці Renault Duster, на третьому - Toyota RAV4, на четвертому - Renault Sandero, а на п'ятому - Mitsubishi Outlander.

В середньому за новий автомобіль українці в серпні платили 31 000 доларів. Це без урахування вартості додаткового обладнання.

Найбільше нових машин продали в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі та Запоріжжі. Цікаво, що найдорожчі автомобілі купували мешканці Волинської області. У цьому регіоні в середньому за новий автомобіль платили 37 000 доларів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за перші вісім місяців 2021 року в Україні випустили 5 326 автомобілів. Це на 193% більше, ніж за аналогічний період минулого року. В Україні легкові автомобілі зараз роблять тільки два підприємства - Запорізький автомобілебудівний завод та Єврокар.