Українців попередили про нову аферу з бензином

В Україні на тлі підвищеного попиту на бензин та дизельне паливо з'явилася нова шахрайська схема. Шахраї, представляючись співробітниками мережі АЗС ОККО, пропонують за низькою ціною купити партію палива, а після отримання грошей зникають.

Українців попередили про нову аферу з бензином - today.ua

За даними прес-служби ОККО, шахраї шукають довірливих громадян у месенджерах. Вони пропонують купити оптом партію палива за ціною, нижчою від ринкової. Здавалося б, жителі нашої країни вже давно мали звикнути до шахрайства і з підозрою поставитися до дуже привабливої пропозиції. Але ні, ще є люди, які готові вірити у казки шахраїв.

Можливо, пильність жертв приспав "офіційний" рахунок на оплату від юридичної особи.

Українців попередили про нову аферу з бензином

Як би там не було, але шахраї вже встигли обдурити кілька людей. Скільки конкретно – не повідомляється. Також не відомо, скільки вони незаконно привласнили гроші.

Раніше ми повідомляли, що під час дефіциту палива в Україні активізувалися шахраї. Деякі з них, наприклад, створили шахрайський сайт, продаючи на ньому підроблені паливні каточки та електронні паливні талони.

Раніше на Рівненщині поліцейські затримали майстра СТО, який продавав автомобілі, отримані як гуманітарну допомогу для ЗСУ.