Українців попередили про збільшення “бодяги“ на АЗС

В Україні в умовах підвищеного попиту на бензин та дизельне паливо побільшало міні-НПЗ, які виготовляють неякісне паливо. І такі "підприємства" активізували свою роботу, попередив директор мережі АЗС Prime Дмитро Леушкін.

Українців попередили про збільшення “бодяги“ на АЗС - today.ua

За його словами, в Україні під час війни дозволили продавати паливо екологічного стандарту нижче за Євро-5. Цим скористалися міні-НПЗ, які активізували свою роботу.

Раніше неякісні бензин та дизельне паливо здебільшого продавалися на сході України. У Дніпрі та Запоріжжі, наприклад, половина з палива, що продавалося, припадала на продукцію міні-НПЗ. Тепер, за словами Леушкіна, ситуація сильно змінилася.

Українців попередили про збільшення “бодяги“ на АЗС Експерт вважає, що тепер "продукцію" міні-НПЗ в основному продаватимуть у Києві та Київській області, хоча невелика частина потрапить до південних та західних регіонів України.

Леушкін прогнозує, що тепер через неякісний бензин і дизельне паливо автомобілі українців стануть частіше ламатися, а у СТО додасться роботи. Він закликав водіїв купувати паливо лише на перевірених АЗС.

Раніше стало відомо, що в Україні перестали продавати бензин-А-92. Ми розповіли чому це сталося.