Українцям буде легше реєструвати автомобілі

В Україні буде легше та простіше реєструвати (перереєструвати) автомобілі в територіальних сервісних центрах МВС. Парламентський Комітет з питань правоохоронної діяльності вже рекомендував затвердити відповідний законопроект №7365.

Українцям буде легше реєструвати автомобілі - today.ua

Зокрема, цей проект закону, який незабаром мають передати на розгляд народних депутатів Верховної Ради, передбачає врегулювання порядку присвоєння та виготовлення номерних знаків для автомобілів.

Власники зможуть самостійно обирати літерно-числову комбінацію автомобільного номера в електронному Кабінеті водія. Крім того, вони зможуть самі замовляти їх виготовлення (але лише за умови, що виготовлятимуть номери відповідно до встановлених норм). Погодьтеся, це корисне нововведення водіям.

Українцям буде легше реєструвати автомобілі Очікується, що ухвалення проекту закону № 7365 не лише спростить процес реєстрації автомобілів, але також не дозволить з'явитися монополістам на ринку виготовлення автомобільних номерів, тобто буде справедлива конкуренція.

До речі, цей проект закону також передбачає збільшення штрафів за всі правопорушення, пов'язані з автомобільними номерами. Так, штрафи пропонують збільшити до 850 – 1700 гривень (залежно від виду адміністративного правопорушення).

Раніше стало відомо, що в Україні шахраї незаконно збирали дані посвідчень водія.