Українцям розповіли, скільки коштуватиме бензин після введення акцизу

Автор: Максимов Віталій

Після введення в Україні акцизу на пальне вартість бензину та ДП на АЗС підвищиться на 3-4 гривні за літр або приблизно на 4 гривні за літр. Про це в інтерв'ю телеканалу "Еспресо TV" розповів директор мережі АЗС Prime Дмитро Леушкін.

Українцям розповіли, скільки коштуватиме бензин після введення акцизу - today.ua

В Україні планують восени 2022 року знову запровадити акциз на автомобільне паливо, який скасували у березні поточного року, щоб стабілізувати ціни та наповнити ринок під час війни. Народні депутати Верховної Ради вже у першому читанні затвердили законопроект, що пропонує введення акцизу на автогаз у розмірі 52 євро за 1000 літрів, а на бензин та дизельне паливо – 100 євро за 1000 літрів.

Очікується, що акциз на пальне може діяти вже з 1 жовтня 2022 року. Лєушкін вважає, що в результаті оптові ціни на пальне одразу збільшаться приблизно на 4 грн за літр.

Українцям розповіли, скільки коштуватиме бензин після введення акцизу Що ж до роздрібних цін, то вони подорожчають приблизно через 1-2 тижні, оскільки у мереж АЗС деякий час ще буде дешевше паливо, закуплене раніше. Роздрібні ціни можуть збільшитись пропорційно оптовим – приблизно на 4 гривні за літр, або навіть менше – на 2-3 гривні за літр.

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

Лавров назвав місто, яке є пріоритетною ціллю для російських окупантів

Обурені діями уряду словаки зібрали гроші на снаряди для ЗСУ

В Україні з'явилось багато роботи для пенсіонерів: обіцяють зарплату у розмірі чотирьох пенсій

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Леушкін також вважає, що за деякий час в Україні з 7% до 20% підвищать ПДВ на паливо. Тобто, воно буде таким, як і до війни.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в додатку Дія цифрове посвідчення водія та техпаспорт на автомобіль переклали англійською мовою.