Українцям запропонують новий гібридний кросовер Mazda CX-5

Автор: Максимов Віталій

Компанія Mazda у 2026 році випустить на ринок нове покоління кросовера Mazda CX-5, яке отримає гібридну силову установку. Ця новинка обов'язково з'явиться у продажу й в Україні.

Українцям запропонують новий гібридний кросовер Mazda CX-5 - today.ua

Перше покоління компактного кросовера Mazda CX-5 поставили на конвеєр у 2012 році. Це одна з найпопулярніших моделей Mazda у всьому світі. Наприклад, у 2023 році у США продали понад 153 000 кросоверів CX-5.

Наразі покупцям пропонують його друге покоління (з 2017 року). Як бачите, випуск нового покоління цього кросовера вже назрів. Але воно з'явиться приблизно через 1,5 року.

Mazda стверджує, що CX-5 третього покоління використовуватиме гібридну трансмісію. Причому цю гібридну трансмісію Mazda розробить власними силами, без інших автовиробників. На жаль, Mazda не уточнила, чи це буде традиційна гібридна силова установка або повноцінна гібридна силова установка з можливістю підзарядки батареї від розетки.

Популярні зараз

В Україні змінять процедуру оформлення пенсій та соціальних виплат

Пенсіонери можуть оформити пільгу від 50% до 100% на комунальні послуги

Європейська країна масово виселятиме українських біженців з житла з 1 вересня

В Україні стартував продаж нової Toyota Corolla Cross

У Mazda CX-5 бензинові та дизельні двигуни зараз доповнюються гібридною технологією MHEV на 48 Вольт. Але, мабуть, Mazda розробить повноцінну гібридну силову установку.

Українцям запропонують новий гібридний кросовер Mazda CX-5

Потрібно відзначити, що раніше Mazda використовувала деякі гібридні технології компанії Toyota. Наприклад, у Китаї продається Mazda CX-50 із гібридною силовою установкою від Toyota RAV4. До речі, за чутками, у другій половині 2024 року розпочнеться продаж гібридного Mazda CX-50 на глобальному ринку, тобто він вийде за межі Піднебесної.

Mazda CX-50 випускають із 2022 року. Тоді деякі автомобілісти подумали, що Mazda зніме з конвеєра CX-5, але цього не сталося. Ці два кросовери мирно співіснують один з одним. Але не можна не погодиться з тим фактом, що у модельній лінійці Мазди зараз дуже багато кросоверів.

Mazda CX-5 третього покоління з'явиться у продажу десь на початку 2026 року. Отже, він може офіційно дебютувати у 2025 році. Скільки він коштуватиме – ще не відомо.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

В Україні зараз кросовер Mazda CX-5 2024 модельного року коштує від 1 228 400 гривень. Це комплектація TOURING з 2,0-літровим двигуном SKYACTIV-G потужністю 150 к.с., який працює разом із 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Є версії з потужнішим 2,0-літровим мотором.

Раніше стало відомо, що в Україні може з'явитися новий флагманський кросовер Mazda CX-80.