Українцям пояснили, що потрібно зробити зі знищеними під час війни автомобілями

Внаслідок злочинних дій російських окупантів в Україні знищено понад 100 000 легкових автомобілів, що належали фізичним особам. Українці можуть за допомогою сервісних центрів МВС утилізувати свої автомобілі, повідомляє прес-служба Головного Сервісного центру МВС.

Українцям пояснили, що потрібно зробити зі знищеними під час війни автомобілями - today.ua

Якщо автомобіль згорів внаслідок ворожого обстрілу, залишився на тимчасово окупованій території, або був пошкоджений і більше не придатний до експлуатації, його власник може звернутися до будь-якого сервісного центру МВС і замовити послугу вибракування. Ця послуга надається безкоштовно протягом одного робочого дня з моменту подання документів.

Які документи потрібні для цього? Паспорт, ідентифікаційний код, якщо є, то свідоцтво про реєстрацію автомобіля, а також номерні знаки (якщо вони є).

Українцям пояснили, що потрібно зробити зі знищеними під час війни автомобілями Як ми вже говорили, внаслідок бойових дій знищено понад 100 000 автомобілів. Деякі експерти пропонують виплачувати компенсації їхнім власникам за рахунок репарацій із РФ після перемоги над російськими окупантами.

Також в Україні хочуть компенсувати кредити, взяті на купівлю автомобілів, знищених під час війни (або залишених на тимчасово окупованій території). Відповідний законопроект вже зареєстрували у Верховній Раді.

Раніше ми розповіли, що потрібно обов'язково зробити після покупки б/в автомобіля.