Українцям більше не потрібна медична довідка для відновлення “прав“

Українцям більше не потрібно пред'являти медичну довідку для обміну або відновлення посвідчення водія. Про це повідомила прес-служба МВС України.

Українцям більше не потрібна медична довідка для відновлення “прав“  - today.ua

У повідомленні також йдеться про те, що під час війни з Росією, війська якої вторглися в Україну 24 лютого, сервісні центри МВС обмінюють посвідчення водія тільки тим, хто має право виїзду за кордон і військовослужбовцям ЗСУ та Сил територіальної оборони.

Нагадаємо, що після вторгнення в Україну російських військ сталося кілька серйозних змін на автомобільному ринку. Так, після введення у країні воєнного стану було заборонено реєструвати автомобілі. Проте, наразі цю заборону вже скасували.

Українцям більше не потрібна медична довідка для відновлення “прав“ Також в Україні на час війни дозволили продавати паливо екологічних стандартів Євро-3 та Євро-4. Воно необхідне для ЗСУ та для аграріїв. Після закінчення війни продавати таке пальне знову заборонять.

Крім того, в Україні дозволили особам із посвідченнями водія категорії В керувати транспортними засобами категорії С, С1, тобто вантажівками. Такий дозвіл також діє лише на час війни.

Раніше стало відомо, що Верховна Рада на час війни скасувала ПДВ, акциз та мито при ввезенні автомобілів.