Українським водіям почали роздавати світловідбиваючі жилети

В Україні поліція почала безкоштовно роздавати водіям світловідбиваючі жилети. Правда, поки тільки у Львівській області, на трасі Київ-Чоп, повідомила в Facebook прес-служба Патрульній поліції.

Українським водіям почали роздавати світловідбиваючі жилети - today.ua

Жилети роздавали на тій ділянці дороги, де найчастіше трапляються ДТП. Водії, коли їх зупиняли патрульні поліцейські, спочатку лякалися. Але потім раділи, коли їм пояснювали, що правоохоронці хочуть подарувати їм світловідбиваючі жилети.

Світловідбиваючі жилети роздавали не тільки автомобілістам, але і пішоходам.

Це був тільки початок масштабної акції. Тепер поліція роздає водіям і пішоходам світловідбиваючі жилети по всій Львівській області. Не виключено, що через деякий час подібні акції пройдуть і в інших регіонах України.

Українським водіям почали роздавати світловідбиваючі жилети Нагадаємо, в 2020 році народні депутати Верховної Ради в першому читанні затвердили законопроект №2694, який передбачає покарання пішоходів за перехід дороги в темний час доби без світловідбивних елементів. У грудні Комітет ВР з питань правоохоронної діяльності рекомендував парламенту прийняти його в цілому.