Українських водіїв попередили про нове шахрайство

Автор: Максимов Віталій

В Україні шахраї постійно вигадують нові способи обману довірливих власників автомобілів. Цього разу вони створили копію сайту офіційного онлайн-магазину мережі АЗС WOG.

Українських водіїв попередили про нове шахрайство - today.ua

За допомогою цієї копії сайту зловмисники отримували персональні дані клієнтів цієї мережі АЗС, присвоювали гроші. З цією метою вони нібито продавали паливні талони та картки.

Для того, щоб надати достовірності та ввести в обман потенційних жертв, зловмисники розмістили посилання на офіційний сайт вищезгаданої мережі АЗС і навіть посилання на Центр підтримки клієнтів.

Українських водіїв попередили про нове шахрайство Зверніть увагу на те, що в Україні мережі АЗС не продають паливні талони та картки через інші сайти, групи у соціальних мережах, через месенджери тощо. Якщо ви хочете купити паливні талони онлайн – звертайтесь на офіційні сайти АЗС. Інакше великий ризик стати жертвою шахраїв.

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

Лавров назвав місто, яке є пріоритетною ціллю для російських окупантів

Обурені діями уряду словаки зібрали гроші на снаряди для ЗСУ

В Україні з'явилось багато роботи для пенсіонерів: обіцяють зарплату у розмірі чотирьох пенсій

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Слід зазначити, що після початку паливної кризи в Україні активізувалися шахраї, які продають, наприклад, електронні паливні талони. Насправді це звичайне шахрайство.

Нагадаємо, раніше ми розповіли, що шахраї вигадали нову схему при продажі автомобілів.