Українські всюдихіди Sherp з'явилися в Індії

Автор: Максимов Віталій

Українські всюдихіди Sherp вже з'явилися в Індії. У Instagram-акаунті sherpindia показали фотографії двох таких українських всюдиходів.

Українські всюдихіди Sherp з'явилися в Індії  - today.ua

В Індії є пустелі, гори, велика кількість річок. Тобто природні умови підходять для всюдихіда Sherp, який прекрасно себе почуває як на річках і болотах, так і в горах. Не дарма ж його ГСЧС України використовує в Карпатах.

Два Шерпа доставили до Індії морським шляхом. Потім їх відправили в місто Манесар, де їх зараз і тестують. Вірніше, тестують поза містом, по воді і по суші.

Передбачається, що в Індії українські всюдихіди будуть використовувати в силах самооборони і в рятувальних службах. Не виключено, що на них також будуть їздити індійські прикордонники.

Популярні зараз

Україна збила бомбардувальник Ту-22М3 за допомогою унікальної української розробки

Обурені діями уряду словаки зібрали гроші на снаряди для ЗСУ

Київстар, Vodafone та lifecell подбали про дешеві тарифи для своїх абонентів: який обсяг послуг можна за ними отримати

Робота половини українських банків може зупинитися: у НБУ назвали причину

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, що всюдихіди Sherp випускають не тільки в Україні, але і в Росії. У зв'язку з цим українська компанія Квадро Інтернешнл може перенести виробництво Sherp в іншу країну. Причина - санкції. Справа в тому, що українські всюдихіди не можна ввозити в Росію. А, Шерпи, зроблені в Росії, не можна ввозити в США.

Раніше стало відомо, що всюдихід Sherp отримав нову спецверсію.