Українські АЗС за місяць підняли вартість автогазу на 17%

Автор: Максимов Віталій

У лютому 2021 року українські мережі АЗС збільшили вартість автогазу в середньому на 2,2 грн/л, - до 15,39 грн за літр. Тобто за місяць цей вид автомобільного палива в нашій країні подорожчав відразу на 17%.

Українські АЗС за місяць підняли вартість автогазу на 17% - today.ua

Автогаз минулого місяця подорожчав практично на всіх українських АЗС. Так, наприклад, в мережі SOCAR за станом на 1 березня 2021 року власники автомобілів з ГБО могли заправитися за 16,48 грн за літр, а в мережі ОККО - за 15,99 грн за літр.

На заправках мереж "Укрнафта", "Авіас" і ANP, які входять в групу "Приват", блакитне паливо для автомобілів збільшилося в ціні в лютому в середньому на 2,20 грн/л. На початку весни його ціна становила 14,70 грн/л.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Тим часом, оператори паливного ринку розраховують, що в березні збільшиться попит на скраплений газ. Деякі експерти прогнозують невелике зростання цін.

Популярні зараз

Чоловіки можуть не носити з собою військовий квиток: у Міноборони заявили про зміни обліку

Ще одна європейська країна заявила про намір відправити українських ухилянтів додому

Внесок 20 тис. грн: у Раді готують економічне бронювання без прив'язки до посад та зарплат

Українських біженців у Німеччині планують позбавити грошової допомоги у 563 євро: названо причину

Раніше експерти пояснили, чому в Україні дорожчає бензин. Одна з причин цього полягає в тому, що українські АЗС несвоєчасно реагують на зростання цін на нафту на світовому ринку. Через відкладений попит зростання цін на паливо сталося не в грудні 2020 року, а в лютому 2021 року.