Українська митниця забрала битий BMW через занижену вартість

Співробітники Координаційно-моніторингової митниці забрали на штрафмайданчик автомобіль BMW 540d XDRIVE 2020 випуску через те, що його намагалися ввезти в Україну за заниженою вартістю. Про це у Facebook повідомила прес-служба Державної митної служби України.

Українська митниця забрала битий BMW через занижену вартість - today.ua

Водій битого BMW, купленого у Румунії, подав документи на митне оформлення. У договорі купівлі-продажу було зазначено, що вартість автомобіля складає 27 500 євро.

У митників виникли сумніви, що автомобіль справді стільки коштує. Тому вони надіслали відповідний запит до митних органів Румунії.

Румунські митники повідомили своїх українських колег, що цей автомобіль насправді коштує 32 500 євро.

Українська митниця забрала битий BMW через занижену вартість Щодо автомобіліста митниця склала протокол про порушення митних правил за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України на загальну суму 1,05 млн. грн. Покарання за цією статтею – штраф у розмірі 100% вартості автомобіля та його конфіскація.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Закарпатська митниця забрала на штрафмайданчик до рішення суду автомобіль Maserati Ghibli 2013 року випуску, чия орієнтовна ціна складає понад 600 тисяч гривень. Причина – "липова" довіреність. Факт підробки підтвердив чеський нотаріус, який заявив, що не засвідчував договір купівлі-продажу.