Українська поліція посилила контроль над водіями

В Україні продовжують посилювати контроль за водіями. З 26 листопада на українських дорогах почнуть працювати 10 нових систем автофіксації порушень ПДР, повідомила прес-служба Патрульної поліції.

Українська поліція посилила контроль над водіями - today.ua

Зокрема, нові камери автофіксації порушень ПДР з'являться у Запоріжжі, Львові, Тернополі, а також у Донецькій, Миколаївській, Рівненській та Харківській областях.

Таким чином, з 26 листопада в Україні автоматично фіксуватимуть порушення правил дорожнього руху 246 пристроїв "Каскад", які розташовані у 24 містах та у 14 областях.

Нагадаємо, що камери автофіксації порушень правил дорожнього руху на українських дорогах почали тестувати у березні 2020 року. Повноцінно вони почали працювати із червня 2020 року. Камери в автоматичному режимі фіксують перевищення швидкості, після чого порушники одержують відповідне повідомлення про штраф.

Популярні зараз

  • Клієнтам ПриватБанку розповіли, що робити, якщо банкомат “ковтнув“ картку і не віддає: покрокова інструкція
  • Скільки цибулі та яєць потрібно додавати у котлети: досвідчені господині назвали правильні пропорції інгредієнтів
  • Подвійний френч: новий тренд манікюру 2022, який прийшов на зміну класичному нейл-дизайну
  • Дженніфер Лопес вийшла у світ з 13-річною дочкою в трендовому вкороченому светрі та довгій джинсовій спідниці
  • Найближчими кількома роками на українських дорогах пристроїв "Каскад" стане набагато більше. Так, очікується, що до 2024 року їхня кількість збільшиться до 1,5 тисячі. Вони будуть у всіх областях та у всіх більш-менш великих населених пунктах.

    Раніше стало відомо, що з 2022 року розшириться функціонал системи автофіксації порушень ПДР. Камери почнуть фіксувати автомобілі, які проїжджають на червоний сигнал світлофора та виїжджають на смугу зустрічного руху.