Україна збільшила ввезення бензину та дизеля в 12 разів

Автор: Максимов Віталій

В Україні з березня по серпень 2022 року ввезення автомобільного палива збільшилося у 12 разів. Про це розповіла міністр економіки Юлія Свириденко.

Україна збільшила ввезення бензину та дизеля в 12 разів - today.ua

За її словами, якщо у березні 2022 року в Україну ввезли лише близько 58 тисяч тонн автомобільного палива, то у серпні – 710 тисяч тонн.

Імпорт бензину, дизельного палива та автогазу скоротився одразу після того, як російські війська 24 лютого 2022 року розпочали повномасштабне вторгнення в Україну. Наприкінці квітня російські окупанти посилили обстріл нафтобаз, НПЗ та залізничної інфраструктури. Через це у нашій країні виник сильний дефіцит палива.

Для подолання дефіциту палива та для стабілізації цін навесні в Україні скасували акциз на паливо та знизили з 20% до 7% ПДВ на паливо. Це дало позитивний ефект.

Популярні зараз

Українцям пропонують новий тариф на газ по 4 гривні за кубометр: що потрібно знати про таку ціну

Українців переводитимуть із централізованої на індивідуальну систему теплопостачання

Грошова допомога від ЮНІСЕФ: українці можуть отримати по 6600 грн на дитину та 3600 грн на дорослого

В Україні продають зубну пасту, яка може зашкодити зубам: з'явився список небажаної продукції

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Україна збільшила ввезення бензину та дизеля в 12 разів Свириденко також повідомила, що зараз Україна отримує 95% імпортованого бензину та 72% дизельного палива з Європи. Головні постачальники – Румунія, Литва, Словаччина, Болгарія, Греція та Польща. В Україні спостерігається поступове збільшення запасів нафтопродуктів.

Нагадаємо, раніше українським водіям розповіли, які будуть ціни восени на бензин та дизельне паливо.