Україна домовилася збільшити постачання палива з Польщі

Через Польщу до України може щомісяця надходити близько 200 тисяч тонн палива. Про це розповіла міністр економіки Юлія Свириденко.

Україна домовилася збільшити постачання палива з Польщі - today.ua

За її словами, Україна вже домовилася з польською стороною щодо збільшення постачання палива. Йдеться, зокрема, про 200 тисяч тонн палива щомісяця, що приблизно втричі більше, ніж було до початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну. Свириденко вважає, що тепер паливо швидше доставлятимуть в Україну, завдяки чому припиниться його дефіцит.

Тим часом, раніше директор Консалтингової групи "А-95" Сергій Куюн розповів, що в нашій країні побільшало АЗС, які спекулюють на паливі, продаючи його за ціною, що перевищує граничну торгову націнку Міністерства економіки.

Україна домовилася збільшити постачання палива з Польщі Так, одні невеликі мережі АЗС або окремі заправки відкрито продають паливо за ціною, вищою, ніж встановлена Міністерством економіки. Інші мережі АЗС маскують завищені ціни чи продають його оптом. Куюн вважає, що якщо припинити спекуляції, то палива на АЗС побільшає.

Нагадаємо, раніше ми розповіли, які б/в автомобілі вигідніше купувати українцям під час воєнного стану.