Здивує “американським“ характером: у 2023 році в Європі з'явиться Ford Bronco

Автор: Максимов Віталій

У Європі в 2023 році розпочнеться продаж позашляховика Ford Bronco. У яких конкретно європейських країнах продаватиме цей популярний американський позашляховик – компанія Ford визначиться наступного року.

Здивує “американським“ характером: у 2023 році в Європі з'явиться Ford Bronco - today.ua

У США продажі Ford Bronco шостого покоління почалися в 2020 році. Він має відмінний попит. Ось тільки його продають далеко не у всіх країнах. Поки що його ринок – Північна Америка. Але у 2023 році Ford Bronco з'явиться у Європі. Це офіційно підтверджено.

Справа в тому, що Ford переглядає свою маркетингову стратегію на Старому континенті, щоб наголосити на "американській" привабливості своїх автомобілів. Американський автогігант запускає на європейському ринку новий слоган "Adventurous Spirit" ("Дух пригод"), заснований на американських цінностях "свободи, природи та пригод".

Здивує “американським“ характером: у 2023 році в Європі з'явиться Ford Bronco

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Зарплати депутатів Верховної Ради України: скільки отримують народні обранці

Це відбувається на тлі відмови компанії Ford у Європі від моделей Ford Fiesta та Focus, щоб зосередитися на кросоверах, позашляховиках та пікапах. У рамках цих змін у деяких європейських країнах навесні 2023 року розпочнеться продаж Ford Bronco.

Чи буде європейська версія Bronco відрізнятися від американської версії – ще не відомо. Зазвичай європейські версії американських, японських та південнокорейських автомобілів відрізняються. Але якщо Ford хоче наголошувати на "американській" привабливості своїх автомобілів, то європейський Bronco не повинен сильно відрізнятися від американської версії.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Здивує “американським“ характером: у 2023 році в Європі з'явиться Ford Bronco

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Ford Bronco у 2029 році стане електромобілем.