УАЗ “Патріот“ вийшов на ринок США і відразу спричинив фурор

У США на автосалоні у Лас-Вегасі дебютував оновлений позашляховик UAZ Patriot. На американському ринку він називається Bremach 4x4. За перші 24 години американський імпортер УАЗу зібрав багато замовлень.

УАЗ “Патріот“ вийшов на ринок США і відразу спричинив фурор - today.ua

Спочатку позашляховик UAZ Patriot американська компанія Bremach планувала продавати у Сполучених Штатах під назвою Taos, але Volkswagen вже випустив кросовер під такою назвою. Тому УАЗ "Патріот" для американського ринку вирішили назвати просто Bremach.

Зовні Bremach мало чим відрізняється від UAZ Patriot. Ось тільки в нього з'явилися логотипи. Зате салон у нього якісніший. Крім того, американська версія має більше обладнання (шкіряний салон, підігрів сидінь, 7-дюймовий дисплей інформаційно-розважальної системи).

УАЗ “Патріот“ вийшов на ринок США і відразу спричинив фурор Цей позашляховик оснащується чотирициліндровим 2,7 л двигуном потужністю 150 к.с., який працює разом із 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач від GM. Як опція є механічна коробка передач. Привід – повний. Надалі, можливо, американським покупцям запропонують версію з V8 мотором.

Bremach вже почав приймати попередні замовлення на свій позашляховик. Вартість замовлення – 100 доларів.

УАЗ “Патріот“ вийшов на ринок США і відразу спричинив фурор У США Bremach 4x4 коштуватиме від 26 405 доларів. Його конкурентами будуть такі рамні позашляховики, як Toyota 4Runner, Ford Bronco та Jeep Wrangler. І Bremach серед них найдешевший.

Bremach планує розпочати постачання американської версії УАЗ "Патріот" у 2022 році.

УАЗ “Патріот“ вийшов на ринок США і відразу спричинив фурор Нагадаємо, раніше експерти назвали п'ять кращих рамних позашляховиків.