У мешканця Закарпаття митниця забрала Maserati Ghibli

Закарпатська митниця забрала на штрафмайданчик до рішення суду італійський автомобіль Maserati Ghibli 2013 року випуску, орієнтовна ціна якого становить понад 600 тисяч гривень. Причина – "липова" довіреність.

У мешканця Закарпаття митниця забрала Maserati Ghibli - today.ua

24 листопада на митному посту "Виноградів" декларант подав супровідні документи на автомобіль Maserati Ghibli, який ввозили у режимі "імпорту".

За договором купівлі-продажу цей спорткар мешканець Закарпатської області купив у громадянина України. Договір уклали у Карлових Варах (Чехія). Договір зареєстровано чеським нотаріусом.

При детальному вивченні документів у інспекторів виникли сумніви щодо їх справжності. Правоохоронці надіслали листа вказаному нотаріусу. Він відповів, що не засвідчував цю угоду купівлі-продажу.

У мешканця Закарпаття митниця забрала Maserati Ghibli Внаслідок цього на 34-річного мешканця Закарпаття склали протокол про порушення митних правил за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Спорткар зараз знаходиться на штрафмайданчику. Справу направлять до суду.

Якщо в суді буде доведено, що Maserati Ghibli намагалися ввезти в Україну за підробленими документами, його конфіскують, а правопорушника оштрафують на велику суму.

Нагадаємо, раніше ми розповіли, що робити за законом із євробляхою, якщо немає можливості розмитнити чи вивезти.