В українців відбирають землі через будівництво нової окружної навколо Києва

Автор: Максимов Віталій

У Київській області за рішенням Бородянського районного суду повернули у власність держави землі, розташовані в районі Великої кільцевої автомобільної дороги навколо Києва. Про це повідомила прес-служба Київської міської прокуратури.

В українців відбирають землі через будівництво нової окружної навколо Києва - today.ua

У повідомленні говориться, що в 2018 році Кабмін прийняв постанову про напрямок проходження Великої кільцевої дороги навколо Києва. Будівництво планували розпочати в 2021 році.

Органам державної влади і місцевого самоврядування заборонили передавати в оренду або відчужувати землі в зоні, відведеної для будівництва Великої кільцевої дороги.

Однак, посадові особи Бородянської райдержадміністрації передали у власність громадянам кілька земельних ділянок в районі майбутньої забудови Великої кільцевої дороги. Всього громадянам, на думку прокуратури, незаконно передали 10 земельних ділянок загальною площею 10 га. Загальна вартість цієї землі - понад 11,5 млн. гривень.

Популярні зараз

Чоловіки можуть не носити з собою військовий квиток: у Міноборони заявили про зміни обліку

Ще одна європейська країна заявила про намір відправити українських ухилянтів додому

Внесок 20 тис. грн: у Раді готують економічне бронювання без прив'язки до посад та зарплат

Українських біженців у Німеччині планують позбавити грошової допомоги у 563 євро: названо причину

Бучанська окружна прокуратура подала до суду позов, в якому вимагала повернути вищевказані ділянки державі. Суд з цією вимогою погодився.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

На яких умовах державі повинні бути повернуті 10 ділянок в Бучацькому районі і чи буде компенсація їх власникам - не повідомляється.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що до 2024 року на українських дорогах встановлять 1,5 тисячі камер автофіксації порушень ПДР.