У Skoda Octavia з'явиться електричний аналог

Компанія Skoda розробить та випустить на ринок новий електромобіль, який стане аналогом Skoda Octavia із двигуном внутрішнього згоряння. Про це повідомляє Autocar.

У Skoda Octavia з'явиться електричний аналог  - today.ua

Octavia зараз, як і раніше, залишається найбільш продаваною моделлю в лінійці Skoda. Вона з продажу обігнала всі три кросовери чеського автогіганта (Kamiq, Karoq та Kodiaq).

Компанія Skoda планує розширити лінійку кросоверів за рахунок випуску електричних моделей. Але відмовлятися від седанів та універсалів вона не буде, навіть незважаючи на те, що почався поступовий перехід до електромобілів.

Саме тому чеський автогігант розробить електронний аналог Skoda Octavia. Також електричний аналог з'явиться у Skoda Superb.

У Skoda Octavia з'явиться електричний аналог Потрібно зазначити, що електричний аналог Octavia отримає іншу назву. Яку конкретно ще не відомо. Чеський автогігант діє за тією ж стратегією, що його материнська компанія Volkswagen. У них нові електромобілі не перетинаються з вже існуючими автомобілями з ДВЗ.

Не виключено, що Skoda створить власну версію електричного седана Volkswagen Aero, який з'явиться у продажу в 2023 році (його створюють на базі Passat).

Електричний аналог Skoda Octavia випускатимуть у двох варіантах кузова – седан та універсал. Від універсалів чеська компанія також не відмовляється.

Раніше стало відомо, що Skoda наприкінці 2021 року представить новий бюджетний седан.